JL-Serije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


JL- Serije Na ovom Forumu Mozete naci Serije za download, muzike iz serija, slike iz seria i jos mnogo toga :-)
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Hellooooooooooo :)))

Ići dole 
+6
Lex
N@t@|ija
Duško*
Jovan_357
*Miljana*
Jefimija
10 posters
AutorPoruka
Jefimija

avatar


Posts : 15
Join date : 16.05.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimeNed Maj 16, 2010 8:26 pm

Hellooo peopleeeeeeeee...kako ste??? Molimmm vas da mi saljete porukeee dabi sto pre uspela da skupim 50 poruka... I love you pig
Nazad na vrh Ići dole
*Miljana*

*Miljana*


Posts : 455
Join date : 08.04.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimeNed Maj 16, 2010 8:42 pm

Pa....za pocetak..dobrodosla...Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://telenovele-svastara.forumsr.net/index.htm
Jovan_357
Admin
Jovan_357


Posts : 766
Join date : 08.04.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimePon Maj 17, 2010 12:57 am

Jefimija ::
Hellooo peopleeeeeeeee...kako ste??? Molimmm vas da mi saljete porukeee dabi sto pre uspela da skupim 50 poruka... I love you pig


za to slanje poruka cemo mozda i da ukinemo ali onda ce samo moci redovni clanovi da vide serije. pa sada vidite kako cete.
dobro dosla
Nazad na vrh Ići dole
http://jl-serije.serbianforum.info
*Miljana*

*Miljana*


Posts : 455
Join date : 08.04.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimePon Maj 17, 2010 11:07 am

Citat :
za to slanje poruka cemo mozda i da ukinemo ali onda ce samo moci redovni clanovi da vide serije. pa sada vidite kako cete. dobro dosla

Svaka cast..POdrzavam vas u tome....Ja stvarno ne znam zasto svi dolaze samo radi skidanja serija...Meni recimo to nije glavni razlog..Prvenstveno sam ovdje radi druzenja...Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://telenovele-svastara.forumsr.net/index.htm
Duško*

Duško*


Posts : 224
Join date : 17.04.2010
Age : 29
Location : SRBIJA-Bor!

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimePon Maj 17, 2010 11:18 am

Welcome...
Nazad na vrh Ići dole
N@t@|ija

avatar


Posts : 331
Join date : 09.04.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimePon Maj 17, 2010 12:46 pm

Dobro dosla Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lex

avatar


Posts : 395
Join date : 14.05.2010
Age : 32
Location : Pariz, Francuska

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimePon Maj 17, 2010 4:07 pm

Dobro dosla...
Nazad na vrh Ići dole
lidija

lidija


Posts : 64
Join date : 30.04.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimePon Maj 17, 2010 10:40 pm

Dobro dosla i sakupices ti vec tih 50 poruka samo treba strpljenja Smile)
Nazad na vrh Ići dole
Jovan_357
Admin
Jovan_357


Posts : 766
Join date : 08.04.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimePon Maj 17, 2010 10:48 pm

nemora da ih sakuplja ako je dosla samo radi serija.
Nazad na vrh Ići dole
http://jl-serije.serbianforum.info
Luka
Admin
Luka


Posts : 705
Join date : 08.04.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimePon Maj 17, 2010 10:56 pm

Dobro dosla
Nazad na vrh Ići dole
lidija

lidija


Posts : 64
Join date : 30.04.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimePon Maj 17, 2010 11:30 pm

Jovan_357 ::
nemora da ih sakuplja ako je dosla samo radi serija.

ok, nisam sa tim nista lose mislila Wink , jer ja licno nisam dosla zbog serije niti je planiram
skidati, nego volim cuti tudja misljenja kao i podjeliti svoja sa drugima.

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jovan_357
Admin
Jovan_357


Posts : 766
Join date : 08.04.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimePon Maj 17, 2010 11:34 pm

iskreno mi stvarno smeta kada neko dolazi samo radi serija. jer napravili smo forum da se druzimo i dijelimo serije sa drugima i oni sa nama ako imaju serije. a ovako nam je stvarno glupo da postavljamo serije a da nas samo iskoristavaju.
Nazad na vrh Ići dole
http://jl-serije.serbianforum.info
lidija

lidija


Posts : 64
Join date : 30.04.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimePon Maj 17, 2010 11:44 pm

Jovan_357 ::
iskreno mi stvarno smeta kada neko dolazi samo radi serija. jer napravili smo forum da se druzimo i dijelimo serije sa drugima i oni sa nama ako imaju serije. a ovako nam je stvarno glupo da postavljamo serije a da nas samo iskoristavaju.


da, potpuno se slazem sa tobom. Mada moram dodati da je taj vas limit od 50 poruka i vise nego velikodusan, mozda ce se drugi naci uvredjeni...ali je tako.
Nazad na vrh Ići dole
Jefimija

avatar


Posts : 15
Join date : 16.05.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimeUto Maj 18, 2010 4:03 pm

Pa ja sam dosla i radiii druzenjaaa...aliiii naravno da me interesuje sta ce se desiti u nekoj seriji... Smile A ne razumem samooo zasto postoji taj limit od 50 poruka????
I kakooo steee vi ljudiii??? Jel vam zanimljivo na ovom forumu????
I sta mislite o seriji Sintetas no hay paraiso??? tongue
Nazad na vrh Ići dole
N@t@|ija

avatar


Posts : 331
Join date : 09.04.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimeUto Maj 18, 2010 4:45 pm

Meni je bas lepo na forumu...mnogo zanimljivo, i volim sto svaki put kad dodjem, ima nesto novo...svidju mi se clanovi, druzenje, i naravno serije!! Smile nadam se da cemo se jos dugo lepo druziti ovde...hvala momci flower a sto se tice serije "Sintetas no hay paraiso", nisam je gledala, ne zvuci mi poznato (al' mozda je znam, al se ne secam imena na Spanskom Razz )...kako se prevodi na nasem? Hvala unapred Smile
Nazad na vrh Ići dole
Jovan_357
Admin
Jovan_357


Posts : 766
Join date : 08.04.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimeUto Maj 18, 2010 5:19 pm

imate pravilnik ljudi. procitajte ga. ukoliko nema tema za neku seriju otvorite a za ovu gore navedenu ima otvorena ali trenutno sakrivena
Nazad na vrh Ići dole
http://jl-serije.serbianforum.info
Jefimija

avatar


Posts : 15
Join date : 16.05.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimeUto Maj 18, 2010 6:55 pm

Pa na nasem ti se zove Silikonske lepotice... Smile))) Ejjj, ja cu vam jednoo pitanje postavitiiii kako ja moguu uopste da prikupim tih 50 poruka menii se to cini jako punoo... ???? sunny
Nazad na vrh Ići dole
N@t@|ija

avatar


Posts : 331
Join date : 09.04.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 1:41 pm

Hahaha...bas sam glupaca!! Hvala, Jefimija Very Happy nisam gledala Silikonske lepotice, pa tako nisam se odma setila koja je serija hahahahaha...izvinite na gresku Jovane, kad bi se setila koja je, iskreno nebi pitala Smile...al cudno sto je nisam prepoznala, jer je svugde ima Razz greska!! haha...izvini te na gresku Razz
Nazad na vrh Ići dole
Jefimija

avatar


Posts : 15
Join date : 16.05.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 4:40 pm

Ma nema na cemuu... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Jovan_357
Admin
Jovan_357


Posts : 766
Join date : 08.04.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 12:11 am

imas dosta tema pa mozes da komentarises serije
Nazad na vrh Ići dole
http://jl-serije.serbianforum.info
hari_95

hari_95


Posts : 294
Join date : 21.05.2010

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimePet Maj 21, 2010 7:53 pm

Dobrodosla
Nazad na vrh Ići dole
Akaica

Akaica


Posts : 156
Join date : 20.04.2010
Age : 29
Location : u krevetu MIGUELA ANGELA SILVESTREA

Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitimeSub Maj 22, 2010 5:57 pm

Dobrodosla...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mpwserbia.forumotion.net
Sponsored content





Hellooooooooooo :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hellooooooooooo :)))   Hellooooooooooo :))) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Hellooooooooooo :)))
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
JL-Serije :: Dobrodosli na forum o serijama :: Dobrodosli-
Skoči na: