JL-Serije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


JL- Serije Na ovom Forumu Mozete naci Serije za download, muzike iz serija, slike iz seria i jos mnogo toga :-)
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pozdrav Svima!! :)

Ići dole 
+7
*Miljana*
Jovan_357
vesnica14
D@j@
Luka
Nemanja
N@t@|ija
11 posters
AutorPoruka
N@t@|ija

avatar


Posts : 331
Join date : 09.04.2010

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimePon Apr 19, 2010 11:38 am

Dobar dan svima!! Htela bih samo da posaljem svima na forumu jedan veliki pozdrav iz australije!! Ja sam natalija, zivim u Australiji, i OBOZAVAM mexikanske serije!! Smile Najvise volim seriju Sortilegio!! Zato sto sam tako daleko, malo je teze da govorimo preko IM chat, jer dok ja spavam, vi u Evropi ste budni, a dok vi spavate, ja sam budna...al se nadam da cemo se ipak lepo druziti, iako nam treba malo vise vremena da odgovrimo jedno-drugome na porukama!! Hehe... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nemanja

Nemanja


Posts : 257
Join date : 14.04.2010

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimePon Apr 19, 2010 11:52 am

Welcome Smile
Nazad na vrh Ići dole
N@t@|ija

avatar


Posts : 331
Join date : 09.04.2010

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimePon Apr 19, 2010 12:02 pm

Hehe...Thank You!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Admin
Luka


Posts : 705
Join date : 08.04.2010

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimePon Apr 19, 2010 12:06 pm

Dobro Dosla
Nazad na vrh Ići dole
D@j@

avatar


Posts : 74
Join date : 11.04.2010

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimePon Apr 19, 2010 1:41 pm

Welcyyy Wink
Nazad na vrh Ići dole
vesnica14

avatar


Posts : 65
Join date : 08.04.2010
Age : 33
Location : Cuprija

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimePon Apr 19, 2010 3:30 pm

Dobro dosla....
Nazad na vrh Ići dole
Jovan_357
Admin
Jovan_357


Posts : 766
Join date : 08.04.2010

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimePon Apr 19, 2010 7:15 pm

dobro dosla..pokusaj da budes redovna Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://jl-serije.serbianforum.info
*Miljana*

*Miljana*


Posts : 455
Join date : 08.04.2010

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimePon Apr 19, 2010 9:28 pm

Dobrodosla!!! Smile)
Nazad na vrh Ići dole
http://telenovele-svastara.forumsr.net/index.htm
N@t@|ija

avatar


Posts : 331
Join date : 09.04.2010

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimeUto Apr 20, 2010 2:51 am

Hvala svima!! Smile obecavam da cu pokusati da budem redovna, jer ovaj sajt mi se bas dopada, i pisat-cu kad god imam malo vise slobodnog vremena!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jovan_357
Admin
Jovan_357


Posts : 766
Join date : 08.04.2010

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimeUto Apr 20, 2010 12:48 pm

drago mi je
Nazad na vrh Ići dole
http://jl-serije.serbianforum.info
pipa

avatar


Posts : 181
Join date : 08.04.2010

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimePet Apr 23, 2010 10:50 pm

Dobro dosla.....Nema veze sto si daleko kad god imas vremena javi se tako cemo i mi......I ja sam obozavateljica Sortilegia i volim sve sto ima veze s serijom.Jel u Australiji serija hit kao i kod nas?Kod nas na Balkanu je ludnica svi smo poludjeli za serijom narocito za glavnim parom Williamom i Jackie....Meni su najbolji ljubavni par u zadnjih deset godina odlicno su odigrali svoje uloge i predivno su nam prikazali svoje osjecaje jedno prema drugome....
Nazad na vrh Ići dole
~*K@t Von D *~

~*K@t Von D *~


Posts : 153
Join date : 13.04.2010
Age : 29
Location : Herceg Novi grad na obali mora

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimeSre Maj 12, 2010 6:17 pm

welcome
Nazad na vrh Ići dole
http://jacky-bracamontes.forumsr.net
N@t@|ija

avatar


Posts : 331
Join date : 09.04.2010

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimeČet Maj 13, 2010 1:35 pm

~*K@t Von D *~, hvala!

Pipa, izvini sto ti ovako kasno odgovaram...nisam videla tvoju poruku!! Evo, da ti kazem...ovde je Sortilegio isto ludnica kod svima koji imaju Pink, al ovde nemaju ga svi, jer se uplaca, pa tako manje se gleda u Austaliju nego na Balkanu...ali moji su poludeli za seriju, pa hvala Bogu sto sam nasla ovog foruma!! Haha Smile I nama su NAJDRAZI glavni par, a i serija kao serija je Fenomenalna Smile jos jednom, izvini sto sam zakasnila!!
Nazad na vrh Ići dole
Lex

avatar


Posts : 395
Join date : 14.05.2010
Age : 32
Location : Pariz, Francuska

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimePet Maj 14, 2010 9:14 am

Veliki pozdrav svima iz Pariza! Ja sam nov na forumu. Zelim reci da mi je drago sto ovo postoji jer volim latino serije i uopste sve iz Latinske Amerike! Jos jednom veliki pozdrav!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Miljana*

*Miljana*


Posts : 455
Join date : 08.04.2010

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimePet Maj 14, 2010 12:35 pm

Pozdrav i tebi Lex...Drago nam je sto nam neko pise i iz Pariza..Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://telenovele-svastara.forumsr.net/index.htm
pipa

avatar


Posts : 181
Join date : 08.04.2010

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimePet Maj 14, 2010 11:39 pm

Nema problema draga hvala ti na odgovoru.Nikad nije kasno za to....Saljem ti lijep pozdrav iz Zagreba Very Happy Very Happy Very Happy

Kako je u Australiji?Sta ima down under?

Lex i tebi puno pozdrava sunny sunny sunny
Nazad na vrh Ići dole
Lex

avatar


Posts : 395
Join date : 14.05.2010
Age : 32
Location : Pariz, Francuska

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimeSub Maj 15, 2010 1:22 pm

Hvala lepo!
Nazad na vrh Ići dole
N@t@|ija

avatar


Posts : 331
Join date : 09.04.2010

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimePon Maj 17, 2010 12:45 pm

Hehe...Ovde je momentalno hladno, i danas pada kisa Sad al' meni je ipak lepo, jer gledam Sortilegio, a kuci je toplo! Haha...inace, hvala na pozdrav, evo i ja saljem tebi jedan VELIKI POZDRAV iz Australije Smile inace, nada se da je kod vas tamo sad toplo?? Smile joj, idemi se na moreeeeeeeeee!!! HAHA Razz
Nazad na vrh Ići dole
Akaica

Akaica


Posts : 156
Join date : 20.04.2010
Age : 29
Location : u krevetu MIGUELA ANGELA SILVESTREA

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimeSub Maj 22, 2010 6:13 pm

woow...Australija...

welcome..nadam se da cemo se lepo druziti^^ Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mpwserbia.forumotion.net
N@t@|ija

avatar


Posts : 331
Join date : 09.04.2010

Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitimeNed Maj 23, 2010 2:29 am

Very Happy i ja se nadam, Akaica. Hvala!! Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pozdrav Svima!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav Svima!! :)   Pozdrav Svima!! :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pozdrav Svima!! :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pozdrav svima
» Pozdrav svima!
» Pozdrav svima na forumu!
» Pozdrav
» pozdrav narode!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
JL-Serije :: Dobrodosli na forum o serijama :: Dobrodosli-
Skoči na: